Pasikeitimai dėl BDAR

.. .

Informuojame, kad šių metų gegužės 25 dieną visoje Europos Sąjungoje įsigalioja Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (BDAR). Dėl šios priežasties LITNET KTU techninis centras su paslaugų naudotojais kontaktuos tik viešoje erdvėje skelbiamasi adresais (institucijos svetainė, ŠMM AIKOS ir kt.).

Išimtį sudaro LITNET CERT paslauga. Kibernetinių incidientų ir saugumo klausimais bus kontaktuojama su administratorium, jei gautas jo sutikimas.

Kviečiame registruotis

.. .

Vyksta registracija į kursus "Švietimo institucijos svetainė multisaitinėje Wordpress aplinkoje".  Kursų datas:

1 grupė 2018.06.04-06.18, baigiamasis seminaras Kaune birželio 20.
  2 grupė 2018.08.20-09.03, baigiamasis seminaras Kaune  rugsėjo. REGISTRACIJA

Kursai vyks nuotoliniu būdu Moodle aplinkoje.  Plačiau -->

Svetainių su Drupal administratorių dėmesiui!

.. .

2018 balandžio 25 d. paskelbta apie kritinę svetainių TVS Drupal 7.x ir 8.x saugumo spragą. Programinio kodo aktyvavimas nuotoliniu būdu leidžia užpuolikams panaudoti daugelį atakų prieš Drupal svetainę ir sukompromituoti bei pažeisti ją..
Prašome kuo skubiausiai atsinaujinti Drupal sistemą:
Drupal 7.x atsinaujinkite į 7.59;
Drupal 8.5.x - 8.5.3
Drupal 8.4.x - 8.4.8

Daugiau informacijos svetainėje https://www.drupal.org/sa-core-2018-004

Lietuvoje minima Saugesnio interneto diena

.. .

2018 m. vasario 6 d. Lietuvoje bus minima tarptautinė Saugesnio interneto diena. Šiais metais Saugesnio interneto dienai visame pasaulyje skirtas šūkis „Junkis, kurk, ir dalinkis pagarbiai: geresnis internetas prasideda nuo tavęs!“ kviečia interneto naudotojus, ypač vaikus, atkreipti dėmesį į interneto turinį ir prisidėti prie saugesnio interneto kūrimo. Saugesnio interneto diena minima daugiau nei 120 šalių visame pasaulyje. Praėjusiais 2017 metais daugiau nei 21 000 mokyklų ir 19,5 milijono žmonių visame pasaulyje dalyvavo šios dienos organizuojamuose renginiuose ir veiklose.

Belaidis tinklas mokyklose

.. .

LITNET KTU techninis centras plečia belaidžio tinklo paslaugą. Nuo 2018 metų pradžios paslauga  tiekiama VISOMS švietimo įstaigoms.

Mokyklai tereikia įsigyti rekomenduojamą stotelę/es ir informuoti . Plačiau apie paslaugą.