Situacija 2007

.. .

2007 metų pabaigoje prie LITNET buvo prijungta 1009 Švietimo ir mokslo ministerijos pavaldumo įstaigos (su universitetais, mokslinio tyrimo institutais ir jų filialais), iš jų – 700 bendrojo lavinimo mokyklų, 86 mokyklos prijungtos optiniu kabeliu.

Litnet 2007

 

Litnet 2007

Metų pabaigoje KTU teikė interneto svetainių talpinimo paslaugas 495 organizacijoms, iš jų KTU LITNET serveryje taplinamos 618  švietimo įstaigų interneto svetainės, kurių internetiniai vardai sukurti lm.lt zonoje.

2007 metais įrengi 2 nauji LITNET regioniniai centrai:

  • Skuodo rajono savivaldybėje;

  • Pasvalio rajono savivaldybėje.

Be to, Birštono savivaldybės LITNET regioninis centras buvo perkeltas į Prienų rajono savivaldybę, vykdant kaimiškųjų mokyklų jungimo prie LITNET per RAIN optiką pilotinį projektą.

Perkėlus regioninį centrą į Prienus, buvo pertvarkyta radijo ryšio sistema Prienų rajono ir Birštono vartotojams, pagerėjo radijo ryšio kokybė.

LITNET ir Alytaus miesto savivaldybės lėšomis buvo suprojektuotas ir pradėtas tiesti Alytaus miesto švietimo institucijų optinis tinklas. Projekto vykdymo metu prie LITNET tinklo optiniu kabeliu bus prijungta ŠMM pavaldumo Alytaus profesinio rengimo centras su 2 filialais, 23 bendrojo lavinimo mokyklos, Alytaus Jurgio Kunčino viešoji biblioteka ir 4 jos filialai, Alytaus kraštotyros muziejus.

2007 metais pradėtas įgyvendinti kaimiškųjų mokyklų jungimo prie LITNET naudojant RAIN projekto paslaugas pilotinio projekto pirmasis etapas. Šiame etape iki metų pabaigos buvo planuojama teikti plačiajuosčio interneto paslaugas 73 bendrojo lavinimo mokykloms, tačiau dėl užsitęsusių paslaugos pateikimo darbų prie LITNET prijungta tik 6 Šilutės rajono mokyklos ir 6 Kėdainių rajono mokyklos.

Organizuoti kursai pagal Kauno pedagogų kvalifikacijos centre patvirtintą nuotolinio mokymo kursų programą „Interaktyvių interneto svetainių kūrimas“ (26 val. nuotolinio mokymo, 20 val. savarankiško darbo,  2 val. auditorinio darbo baigiamųjų projektų aptarimui). Į kursus testavimo būdu buvo atrinkti 130 dalyvių, Kursų užduotis atliko ir baigiamąjį darbą apgynė 92 kursantai

Paruošta „Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklų prijungimas prie plačiajuosčio interneto. Galimybių studija“. Studijoje pateikta esamos situacijos analizė, plačiajuosčio ryšio paslaugų poreikis, pasiūlymai mokyklų prijungimui prie interneto mieste ir kaime.Блог http://webekm.com/ и още нещо.

Full premium theme for CMS

Bookmaker bet365 The best odds.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Prisijungimas

Papildomos paslaugos pasiekiamos tik registruotiems LITNET naudotojams