Slaptažodžio keitimas

Kaip pakeisti el. pašto dėžutės slaptažodį priklauso nuo to, ar žinote dabartinį slaptažodį ar ne.

Dabartinis slaptažodis žinomas

Prisijunkite prie www pašto sistemos https://pastas.lm.lt/

• Reikia įvesti prisijungimo vardą, jau naudojamą slaptažodį, pasirinkti serverį (vingis.ktu.lt) ir paspausti mygtuką „Prisijungti“.
  • Prisijungus prie WWW pašto sistemos, viršutinėje lango dalyje esančioje meniu eilutėje reikės pasirinkti mygtuką “Nuostatos” ir "Slaptažodis".
  • Jums bus pateikta forma, kurioje galėsite pasikeisti slaptažodį. Šiuo atveju prisijungimo vardo papildomai įvesti nereikia. Laukeliuose įvedate senąjį slaptažodį ir du kartus naująjį slaptažodį. Po to spaudžiate mygtuką „Keisti“.

Pastaba. Slaptažodžiai turi atitikti šiuos reikalavimus:

• Slaptažodis negali būti sudarytas iš vartotojo paskyros vardo, turėti dviejų iš eilės einančių vartotojo vardo ar pavardės raidžių
  • Būti bent 8 simbolių ilgio
  • Turėti simbolių iš  pateiktų grupių:

- Didžiųjų lotynų kalbos raidžių (nuo A iki Z)
- Mažųjų lotynų kalbos raidžių (nuo a iki z)
- Skaičių (nuo 0 iki 9)

• Šie reikalavimai galioja keičiant ar sukuriant naujus slaptažodžius.

Dabartinis slaptažodis nežinomas

Jeigu nežinote dabartinio slaptažodžio, kreipkitės el. paštu