Formos

Užsakymo formos naujiems naudotojamas

faxmachine

Paslaugos, užsakomos prašymus siunčiant el. paštu

arba paštu: LITNET KTU techninis centras, Studentų g. 48A-101, LT-51367 Kaunas.

Prašymų formos:

• Prašymas dėl prijungimo prie LITNET tinklo
  • Prašymas dėl mokyklos tinklalapio talpinimo

Tinklalapių talpinimo užsakymo elektroninės formos

Paslaugos, užsakomos pildant elektronines formas:

• Duomenų bazės užsakymas
  • Užsakymas perkelti į serverį su PHP 5.4
  • Užsakymas atskirti el. pašto ir tinklalapio sritis

Pastaba. Užsakyti paslaugas gali tik jau registruoti naudotojai. Prisijungimui naudojamas turimas ftp (vingis.ktu.lt) prisijungimo vardas ir slaptažodis.

Žalingo interneto turinio filtravimo užsakymas

Paslaugos užsakymo būdai:

• ELektroninė forma. Užsakyti paslaugą gali tik jau registruoti naudotojai. Prisijungimui naudojamas turimas ftp (vingis.ktu.lt) prisijungimo vardas ir slaptažodis.
  • Kai institucija neturi prisijungimo, prašymas su vadovo parašu  siunčiamas  el. paštu  arba paštu: LITNET KTU techninis centras, Studentų g. 48A-101, LT-51367 Kaunas.

Nepamirškite atnaujinti kontaktus

PRANEŠIMAS institucijoms, kurios naudoja LITNET ryšį. Jei pasikeitė institucijos tinklo/svetainės administratorius arba sutartyje su LITNET nurodyto administratoriaus kontaktiniai duomenys (e-pašto adresas, telefonas), prašome mokyklos administracijos apie tai pranešti el.paštu mokyklos@litnet.lt