Lietuvoje

Tai, kas įdomu švietimo įstaigoms

ŠMM
Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija. Švietimas Lietuvoje.

AIKOS
AIKOS - Atvira informavimo, konsultavimo ir orientavimo sistema

ITC
Švietimo informacinių technologijų centras (ITC) yra valstybinė biudžetinė švietimo įstaiga, atsakinga už informacinių technologijų kūrimą, diegimą ir taikymą švietimo sistemoje.

ALF
Atviros Lietuvos fondas (ALF) yra vienas iš daugiau nei trisdešimties fondų, kuriuos, Rytų ir Vidurio Europos, Azijos, Afrikos šalyse, Haityje įkūrė JAV finansininkas ir garsus XX a. pabaigos filantropas George Sorosas.

NEC
Nacionalinis egzaminų centras: egzaminai, testavimas, publikacijos.

Tinklas.lt
Tai pirmas Lietuvoje nevalstybinis portalas švietimui (įkurtas 1996 m. rugsėjo 29 d.). Švietimo naujienos, mokymo ir mokymosi šaltiniai, nuotoliniai kursai mokytojams ir mokiniams, testų kūrimo sistema ir t.t.

eMokykla
Švietimo portalas.
Švietimo portalo paskirtis - sudaryti sąlygas gauti edukacinę informaciją ir teikti elektronines paslaugas švietimo darbuotojams, mokiniams ir jų tėveliams.

LInMA
Oficiali Lietuvos informatikos mokytojų asociacijos svetainė. Čia rasite smulkesnės informacijos apie asociaciją, metodinės medžiagos aruodą ir naujo asociacijos nario anketą.

LMS
LMS (Lietuvos moksleivių sąjunga) — tai savarankiška, savanoriška nevyriausybinė organizacija, vienijanti mokinius bendroms iniciatyvoms bei problemų sprendimui.

Draugiškas internetas
„Saugesnis internetas“ – tai Europos Komisijos (EK) Informacinės visuomenės direktorato programa, nuo 1999 metų vykdoma visose ES šalyse. Programos tikslai – skatinti saugesnį, ypač vaikų, naudojimąsi internetu ir naujomis jo technologijomis bei apsaugoti vaikus, kovojant su neteisėtu ir žalingu interneto turiniu bei elgesiu.

Mokyklų tobulinimo centras
Mokyklų tobulinimo centras - tai visos mokyklos bendruomenės sąjūdis.