Užsienyje

Rodyti po
European Schoolnet
Europos Mokyklų tinklas (European Schoolnet) yra unikali tarptautinė bendrija, jungianti 23 Europos švietimo ministerijas, visoje Europoje formuojančias švietimo uždavinius mokykloms, mokytojams ir mokiniams. Jis teikia siūlymų dėl IKT taikymo Europoje politikams ir švietimo profesionalams.
ENIS
ENIS yra EUN tinklo (Schoolnet) struktūros dalis. Bendras ENIS tikslas yra sukurti novatoriškų mokyklų tinklą, kurias galima naudoti eksperimentiniams projektams ES ir už jos ribų. Tinklą sudaro maždaug 500 mokyklų iš visos Europos. Tai tarsi bendra integruota sistema, apimanti techninę infrastruktūrą, pedagoginius ir organizacinius įrankius, pedagoginę ir organizacinę metodologiją, įgūdžius ir žinias. Tinklas apima mokyklas, kurios turi visą informacinę kompiuterinę technologiją ir moka ja naudotis. Novatoriškiausios mokyklos renkamos kiekvienoje EUN šalyje.
Calibrate
Projektas ykdomas nuo 2005 m. kovo 28 d. 30 mėn. € 5 mln biudžetas, remia EK. Pagrindinis uždavinys - sukurti naujovišką požiūrį į mokymą taikant el. mokymo technologijas. Projekto dėka mokykloms internete bus pateikta ugdymo turinio duomenų bazė, kurioje bus multimedijos lobynai, skirti el. mokymuisi – el. mokymosi objektai.
Europos jaunimo portalas
Šių interneto vartų tikslas -padėti jaunimui kuo greičiau ir paprasčiau susirasti aktualios informacijos apie Europą, kviesti dalyvauti visuomenės gyvenime. Pateikiama įvairi informacija apie studijas - mokymąsi mokyklose, universitetuose, kalbų mokymąsi ir neformalų mokslą.
Vadovas vaikams ir paaugliams dirbti internete
Bendravimo internete taisyklės. Galima rasti įvairių patarimų, nuorodų į populiarus tinklapius pagal amžiaus grupes. Patarimai mokytojams ir tėvams kaip vaikams saugiai dirbti internete, apaugant vaikus nuo blogybių randamų internete.
Saugus internetas vaikams
Praktinis saugaus naudojimosi internetu tinklapis mokyklinio amžiaus vaikams, sukurtas Childnet organizacijos. Tinklapis, kuris primins vaikams kaip saugiai naudoti kompiuterius tiek mokykloje, tiek namuose.
Interneto ABC
Das Internet-ABC, tai tinklapis, kuriame informacijos apie Interneto panaudojimą ras ir vaikai, ir tėvai, ir mokytojai. Informaciją vaikams pateikiama žaisminga forma.
Aliante
Testinis tarptautinis projektas, skirtas NATO valstybių narių vidurinių mokyklų ir gimnazijų aukštesniųjų klasių moksleiviams.
“eTwinning” - tai bendruomenė Europos mokykloms.

Švietimo darbuotojams (mokytojams, direktoriams, bibliotekininkams ir kt.), dirbantiems mokykloje vienoje iš Europos šalių, ji suteikia platformą, kurioje jie gali bendrauti, bendradarbiauti, kurti projektus, dalintis ir, trumpai tariant, jaustis bei būti įdomiausios besimokančios Europos bendruomenės dalimi.

eTwinning programa skatina mokyklų bendradarbiavimą Europoje naudojantis informacinėmis ir komunikacinėmis technologijomis (IKT), teikdama paramą, įrankius ir paslaugas, kad mokyklos galėtų lengvai užmegzti ilgalaikes ar trumpalaikes partnerystes bet kuria tema.