Stabdomas naujų paraiškų priėmimas į vma.lm.lt

Šiomis dienomis iš Lietuvos mokyklų gavome labai daug užsakymų įdiegti Moodle. Stengiamės patenkinti visų poreikius, bet tiek techniniai, tiek ir žmogiškieji mūsų resursai riboti.

Kita vertus, MOODLE aplinka yra gana sudėtinga ir skubotas jos diegimas mokykloje, kurios absoliuti dauguma mokytojų neturi jokios patirties bei pakankamų skaitmeninių įgūdžių yra netikslingas. Šiandieninių iššūkių akivaizdoje Moodle aplinkos diegimas aktualus tik toms mokykloms, kurių bent keletas mokytojų jau turi darbo su MOODLE patirtį ir galės konsultuoti savo kolegas. Jei manote, kad Jūsų mokykla tam pasiruošusi, parašykite mums e. paštu , trumpai aprašydami savo patirtį.

Nuo šiandien stabdome naujų paraiškų priėmimą, kad galėtume realizuoti jau pateiktus prašymus. Vėliau, įdiegus visus iki šiandien užsakytus Moodle, jei leis techniniai resursai, užsakymų priėmimą atnaujinsime. Kitu atveju, siūlome susipažinti su alternatyvomis Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos pateikiamame nuotolinio mokymosi paslaugų ir išteklių sąraše https://www.nsa.smm.lt/nuotolinis ir galbūt rinktis paprastesnius sprendimus (eduka, Google Classroom ar pan.).

Pagarbiai,
KTU EMTC ir LITNET komanda